O NAS

Pracownicy firmy Buczyński Tax & Legal Sp. z o. o. to wysoko wykwalifikowani specjaliści.

Firma Buczyński Tax & Legal Sp. z o.o. oferuje Państwu usługi księgowe na światowym poziomie. Gwarancją profesjonalizmu naszego zespołu jest wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawniczych oraz współpraca z najlepszymi księgowymi, w tym także międzynarodowymi.

Nasza oferta to nie tylko kompleksowe usługi księgowe. To także wsparcie prawne Państwa działalności gospodarczej, które jest niezbędne wobec zawiłych i szybko zmieniających się przepisów podatkowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym oczekiwaniom Klientów. Oferujemy pełne doradztwo w prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Wiemy, że w biznesie zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, wymagające szybkiej reakcji, dlatego jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji.

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale usługi rachunkowe prowadzimy na terenie całego kraju, w zgodzie z obowiązującym prawem. Nasza oferta jest skierowana również do firm zagranicznych, które prowadzą działalność w Polsce.

Zapraszamy do kontaktu

Buczyński Tax & Legal Sp. z o. o.

NIP: 8971883288
KRS: 0000859938
REGON: 387028895

© Copyright BUCZYŃSKI TAX & LEGAL 2022